VİZYON & MİSYON

Global Eyes A.Ş.

Vizyonumuz

Ülkemizdeki ve Global tüm iş ortaklarımızın, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun olan mamül, yarım mamül ve ham madde ürünlerinin sağlayıcısı olmak ve çalışma mekanizmasında lider firma olarak faaliyetlerine devam etmektir.

Misyonumuz

Türkiye ve diğer Dünya pazarındaki ürünleri yenilikçi konseptlerle geliştirerek, müşteri ihtiyaçlarını - pazar eğilimlerini proaktif olarak belirleyip kaliteli ürün ve hizmet servisi sunmak.

Güvenilir ve İtibarlıyız

Tüm davranışlarımızda, yüksek iş etiğine sahip olmaya, tutarlı olmaya, dürüst olmaya, söylediklerimizi yerine getirmeye, başkalarına karşı saygılı olmaya, kurumumuzu her anlamda sahiplenmeye ve en iyi şekilde temsil etmeye her zaman özen gösteririz.

Sonuç Odaklıyız

Hızlı, dinamik ve çalışkan bir ekip olarak zoru başarmayı severiz. Hedefimize odaklanırız, maliyet liderliğimiz ile birlikte sektörde de lider olmaya özen gösteririz. Sürdürülebilir ve ölçülebilir verimlilik sergileyerek sonuçlarımıza ulaşırız.

Yenilikçiyiz

Yaratıcı olmaya, değişikliklere ve fırsatlara açık olmaya özen gösteririz. Yeni iş alanları yaratmak, yeni fikirler üretmek ve var olan fırsatları değerlendirmek için ölçülebilir riskler alırız.