Hakkımızda

Global Eyes A.Ş.

İstikrar ile en iyisi...

2006 yılında kurulan Global Eyes Corporation, uluslararası ticaret alanına odaklanan çok uluslu bir şirket haline gelmiştir. Tayvan - Taipei merkez ofisine ek olarak Endonezya, Malezya, Türkiye, Tayland, Vietnam ve Çin’de şubeleri bulunmaktadır.

Kurulduğu günden itibaren Global Eyes Corporaton, Tayvan pazarındaki ithalat ve ihracat faaliyetlerini günden güne genişletmeye devam etmektedir. Global Eyes, “yenilikçi, profesyonel ve samimi” hizmet sunan iş felsefesi ile aktif olarak yeni ürünler geliştirmekte ve yeni oluşan pazarların geliştirilmesini sağlamaktadır. Son yapılan çalışmalar arasında kahve çekirdekleri, kahve kavurma makineleri, görüntüleme çözümleri, teknoloji, iletişim, BT ve elektronik çevresel ambalaj malzemeleri, plastik, tekstil, kimyasal ürünler, kömür ve diğer ürünlerin ithalat ve ihracatı yer almaktadır. Global Eyes’ın pazardaki profesyonel hizmet sunma taahhüdü uluslararası kabul görmüş ISO 2200 sertifikası ile belgelenmiştir.

Global Eyes Corporation müşterilerine en kapsamlı hizmeti sunabilmek için, ürünleri yenilikçi konseptlerle geliştirip kurumsal temellerini güçlendirmek, müşteri ihtiyaçlarını - pazar eğilimlerini proaktif olarak belirleyip kaliteli hizmet servisi sunmayı hedeflemektedir.

Bir sonraki aşamada Güneydoğu Asya iş kanalını genişletmek hedefimizdir. Tedarik zincirindeki ürün ve endüstriyel ekipman üreticileri ile üretim ve lojistik ortaklığında kilit rol oynamaya devam edeceğiz. Kuruluşumuzun müşterilerimize daha iyi ürün ve hizmetler sunmasını amaçlıyoruz.

Gelecekte Global Eyes, kaynaklarını ve değerli deneyimlerini biriktirmeye devam ederek, günden güne güçlenen bir yapı ile uluslararası pazara aktif olarak katılmaya devam edecektir. Çalışma mekanizmasındaki liderliği kurmayı, müşterilerimizin ortak ticaretimiz ile büyümesini sağlayabilmek için yüksek katma değer yaratmayı ve sürekli iş başarısına ulaşmayı hedefliyoruz.